Breakfast Supervisor

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 630 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrus s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce:

  • Zajišťuje kvalitu servisu, dodržuje standardy obsluhy, dohlíží na obsluhující tým.
  • Spolupracuje na zabezpečování konferencí a dalších akcí s BQT oddělením
  • Předkládá návrhy na vybavení a dovybavení středisek drobným a pomocným materiálem.
  • Motivuje a podporuje své kolegy v dosažení jejich cílů a povinností.
  • Maximalizuje zisk jednotlivých středisek spolu s kontrolou a úsporou nákladů (které nesmí ovlivnit kvalitu poskytovaných služeb).
  • Spolu s F&B supervizorem kontroluje rozpisy služeb pro číšníky/servírky, brigádníky, učně na praxi a externí pracovníky s ohledem na efektivní využití pracovníků.
  • Reprezentuje hotel slušným, zdvořilým profesionálním způsobem, poskytuje nejlepší péči o zákazník
  • Aktivně nabízí a informuje hosty o aktuálních nabídkách a službách s cílem zajistit maximální zisk a spokojenost hosta.

Požadujeme:

  • praxe nebo vyučení v oboru
  • komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
  • příjemné komunikativní vystupování

Nabízíme:

  • věrnostní bonus 18.000Kč po 1 roce práce na HPP
  • zajištění ubytování v Praze v blízkosti hotelu DUO pro nováčky s trvalým bydlištěm mimo Prahu a Středočeský kraj
  • zázemí silného a stabilního zaměstnavatele, pro nějž jsou zaměstnanci a hosté na prvním místě
  • atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
  • možnost parkování u hotelu zdarma
  • vstup zdarma do bazénu a posilovny
  • dotované závodní stravování
  • 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • mzdu vždy včas včetně všech příplatků, měsíční prémie, roční odměny a věrnostní bonusy
  • možnost online vzdělávání na portále www.seduo.cz
  • možnost odborného růstu – zdarma jazykové kurzy (angličtina, němčina, španělština), profesní vzdělávání, tréninky a workshopy
  • možnost karierního postupu
  • zaměstnanecké slevy na služby hotelu (bowling, masáže, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra)
  • dotovaná karta Multisport
  • společné mimopracovní společenské a sportovní aktivity
  • příjemný a profesionální kolektiv

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Michaela Karbulková
Teplická 492/19
190 00 Praha 9

Telefon: 266133004

Místo práce: Praha 9 - Prosek

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé